Z.Gajewski wwwZbigniew Gajewski
Prezes zarządu, dyrektor generalny

Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Były pracownik naukowy UW, dziennikarz, redaktor i wydawca.

W latach 2006-2017 pracował w Konfederacji Lewiatan, 4 lata jako dyrektor departamentu komunikacji, następnie z-ca dyrektora generalnego. W Lewiatanie zajmował się wizerunkiem organizacji oraz polskich przedsiębiorców, promował społeczną odpowiedzialność biznesu, przedsiębiorczość młodych, organizował kampanie społeczne. W 2011 r. zainicjował Europejskie Forum Nowych Idei, którego był dyrektorem do 2016 r. Laureat nagród branżowych (z zespołem): Złoty Spinacz, Złota EFFIE, Proton i członek jury w tych i kilku innych konkursach.Współtworzył m.in. dziennik Nowa Europa oraz miesięcznik Businessman Magazine, był dyrektorem wydawniczym czasopism Pani, Uroda, Kobieta i Życie, Świat Nauki.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca komunikacji społecznej.

      

Agnieszka RatajczykAgnieszka Ratajczyk
Specjalistka ds. skarg i administracji

Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze administracyjnym i biurowym. W latach 2014-2017 pracowała jako starszy specjalista ds. administracyjnych w biurze rachunkowym JWW, gdzie zajmowała się koordynowaniem pracy biura, kompleksowym wsparciem w zakresie rejestracji i wprowadzania spółek na rynek, prowadzeniem komunikacji wewnętrznej. W latach 2013-2014 pracując w Akademii Białego Kruka oraz w Fundacji Manus przy Politechnice Wrocławskiej zdobywała doświadczenie jako organizatorka szkoleń, warsztatów i eventów. Brała udział w przygotowaniu Konferencji Lean Six Sigma oraz jednych z największych na Dolnym Śląsku Akademickich Targów Pracy. Uczestniczka wielu kursów, min. z zakresu Lean Management, podstaw metodologii Six Sigma, budowania wizerunku marki oraz prowadzenia projektów.

Absolwentka Instytutu Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale filologii rosyjskiej ze specjalnością literaturoznawczą i translatorską. Uczestniczka konferencji naukowych oraz redaktorka w magazynie „Słowa i rzeczy" Stowarzyszenia Nowa Humanistyka w Poznaniu, a także w katowickim portalu lifestylowym „We peace it".

   

kamila col maleKamila Rogowska-Śwircz
Menedżer ds. projektów i komunikacji, która obecnie spełnia się w roli najlepszej mamy na świecie :-)

Od ponad 10 lat zawodowo związana z PR, organizacją eventów oraz marketingiem. Realizowała projekty dotyczące wdrażania strategii oraz narzędzi komunikacji, budowania wizerunku, koordynowania i produkcji przedsięwzięć kulturalnych. W latach 2005-2008 pracowała w TVN International oraz agencji Core PR. W 2009 roku dołączyła do agencji Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR Warsaw). Następnie rozpoczęła pracę w Narodowym Centrum Kultury w Dziale Komunikacji i Promocji. Od 2013 roku jako kierownik Działu Wydawniczego NCK odpowiadała za koordynowanie procesów – wydawniczych, promocyjno-reklamowych, sprzedażowych, dotyczących produkcji książek, wydawnictw multimedialnych, materiałów marketingowych.

Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją PR i Marketing Medialny. Uczestniczka programów międzynarodowej wymiany studentów na uniwersytetach: Northeastern Illinois University w Chicago oraz Universiteit Ghent w Belgii.